nabízíme výrobu

přepravních obalů

Vyrobíme pro Vás dřevěné palety a přepravní bedny atypických rozměrů. Ať už se jedná o transport průmyslových produktů od malých součástek po nadrozměrné výrobky. Už jsme vyrobili přepravní obaly na auta i kompresory určené na ropné plošiny. Dle potřeby dokážeme vyrobit vše již od jednoho kusu produktu po pravidelné týdenní dodávky. Můžeme nabídnout i vlastní dopravu přímo k Vám.

Rádi s Vámi zkonzultujeme vhodné technické řešení transportních beden či palet pro Váš konkrétní produkt. Kontaktujte nás přímo nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám zpět a domluvíme veškeré detaily.

Dřevěné přepravní obaly vyrobíme na základě dodané výrobní dokumentace nebo Vám rádi navrhneme konstrukční řešení. Vrábíme jak dřevěné skelety, tak dřevěné bedny v kombinaci s OSB deskami a překližkou. Transportní bedny Vám můžeme dodat jak ve složeném, tak rozloženém stavu.

Atypické dřevěné palety vyrábíme již od jednoho kusu v neomezených rozměrech.Palety vyrobíme dle Vašeho zadání a dodané dokumentace nebo Vám rádi navrhneme konstrukční řešení, tak aby odpovídalo bezpečnostním standardům a Vašim potřebám.

NAPIŠTE NÁM ZPRÁVU